Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 26.6.2022
Aktuálně

Sobotní odpoledne

Email Tisk

Aktuálně / Aktuality 20.05.2022

V sobotu 14. května před 18. hodinou vyjížděla hlídka MP a Policie ČR k agresivnímu muži, který na Litomyšlském předměstí pod vlivem návykových látek ohrožoval okolí vrtákem nabroušeným do špice. Muž byl na místě zajištěn hlídkou Policie ČR a převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Krátce před půlnocí zasahovaly hlídky na ulici Litomyšlská, kde měl neznámý muž zranit sklenicí v obličeji jiného muže a z místa utekl. Hlídka MP na místě ošetřila zraněného a následně ho předala do péče ZZS. Obě události dále řeší Policie ČR.
(TV)


 

Cizinci se poprali mezi sebou

Email Tisk

Aktuálně / Aktuality 20.05.2022

Ve středu 11. května před 14. hodinou zasahovali strážníci a policisté u oznámené rvačky tří opilých mužů cizí státní příslušnosti v centru města. Na místě bylo zjištěno, že po předchozí slovní rozepři čtyřiatřicetiletý muž pěstmi a následně kopanci napadl osmatřicetiletého muže. Třetí z mužů se pokoušel situaci uklidnit. Zraněného muže převezla ZZS do nemocnice na ošetření. Útočníka si převzala k dalším úkonům Policie ČR.
(TV)


 

Opilý muž ohříval párky

Email Tisk

Aktuálně / Aktuality 20.05.2022

V úterý 10. května ve 20:28 hodin bylo na MP přijato oznámení o požáru bytu na náměstí Přemysla Otakara II. Jednotka hasičů násilně otevřela dveře bytu, kde bylo zjištěno zahoření potravin na zapnutém sporáku. V bytě se nacházel opilý nájemník, který spal. Provedenou dechovou zkouškou u něho bylo zjištěno 2,2 promile alkoholu v dechu. Událost se obešla bez zranění.
(TV)